‹ Prev
Next ›
TOPS 1-Subject Poly Notebook - 1 Subject(s) - 100 Sheets - Wire Bound - College Ruled Front Ruling - 3 Hole(s) - 0.30" Height x 9" Width x 11" Length - Assorted Cover - Divider, Snag Resistant, Perforated - 3 / Pack
15 Stock Available
Product Details
General Information
| Binding Type | Wire Bound |
| Front Ruling Type | College Ruled |
| Number of Sheets | 100 |
| Product Name | 1-Subject Poly Notebook |
| Width | 9" |
| Packaged Quantity | 3 / Pack |
| Height | 0.30" |
| Length | 11" |
| Features | Divider ~ Snag Resistant ~ Perforated |
| Manufacturer | TOPS Products |
| Assembly Required | No |
| Cover Color | Assorted |
| Country of Origin | Vietnam |
Product Information
| Brand | TOPS |
| Type | Notebook |
Description
Wire-bound notebook is three-hole punched to fit into standard binders. One divider offers easy storage for your loose papers. Strong, snag-resistant coil provides sturdy binding and resists catching on backpacks, papers or clothing. Perforated sheets detach easily to keep your book neat and tidy. One-subject notebook includes 100 sheets of paper.
From the Manufacturer
People who bought this also bought
-
Product Code: UNV66410Contact Us for a Substitute
-
Product Code: TOP10388Contact Us for a Substitute
-
Product Code: TOP10385Contact Us for a Substitute
-
Product Code: SPR83255BD28 Stock Available
-
Product Code: SPR83254BD216 Stock Available
-
Product Code: ROA13506CSContact Us for a Substitute
-
Product Code: ROA13367CSContact Us for a Substitute
-
Product Code: ROA13115CSContact Us for a Substitute
-
Product Code: ROA13114CSContact Us for a Substitute
-
Product Code: ROA11384CSContact Us for a Substitute
-
Product Code: ROA11376CSContact Us for a Substitute
-
Product Code: ROA11295CSContact Us for a Substitute
-
Product Code: ROA10381CSContact Us for a Substitute
-
Product Code: ROA10359CSContact Us for a Substitute
-
Product Code: ROA10041CSContact Us for a Substitute
-
Product Code: MEA7393029 Stock Available
-
Product Code: MEA7204515 Stock Available
-
Product Code: REDAF9150812 Stock Available
Alternative Products
-
Product Code: UNV20930Contact Us for a Substitute
-
Product Code: TOP63978Contact Us for a Substitute
-
Product Code: TOP2080174 Stock Available
-
Product Code: SPR8325229 Stock Available
-
Product Code: ROA97228CSContact Us for a Substitute
-
Product Code: ROA97225CSContact Us for a Substitute
-
Product Code: ROA77293CSContact Us for a Substitute
-
Product Code: ROA77290CSContact Us for a Substitute
-
Product Code: ROA20198CSContact Us for a Substitute
-
Product Code: ROA10322CSContact Us for a Substitute
-
Product Code: ROA10111CSContact Us for a Substitute
-
Product Code: ROA10034CSContact Us for a Substitute
-
Product Code: ROA10021CSContact Us for a Substitute
-
Product Code: PACPMMK37101DE96 Stock Available
-
Product Code: MEA3805231 Stock Available
-
Product Code: ROA7726440 Stock Available
Reviews
No Reviews