‹ Prev
Next ›
Rediform Password Notebook - 64 Pages - Sewn - 0.40" Height x 3.5" Width x 5" Length - Black Cover - Compact, Flexible Cover, Bilingual Format, Note Section - Recycled - 1 Each
10 Stock Available
Product Details
General Information
| Binding Type | Sewn |
| Binding Location | Spine |
| Product Name | Password Notebook |
| Width | 3.5" |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | China |
| Cover Color | Black |
| Manufacturer | Dominion Blueline, Inc |
| Features | Compact ~ Flexible Cover ~ Bilingual Format ~ Note Section |
| Height | 0.40" |
| Length | 5" |
Product Information
| Brand | Rediform |
| Type | Notebook |
Description
Password Notebook features a compact design with a flexible cover that stores easily in every pocket to keep this notebook with you at all times. Sewn binding is stitched throughout the length of the spine to keep each page permanently attached. Bilingual format accommodates both English and French use. Plus, handy notes sections provide a convenient location to keep random notes and reminders.
People who bought this also bought
-
Product Code: UNV66610158 Stock Available
-
Product Code: SPR00333Contact Us for a Substitute
-
Product Code: SPR00332Contact Us for a Substitute
-
Product Code: SPR00331Contact Us for a Substitute
-
Product Code: JDK40012348831 Stock Available
-
Product Code: MEA0993285 Stock Available
-
Product Code: ASH1070522 Stock Available
-
Product Code: ASH1070022 Stock Available
-
Product Code: MEA7201775 Stock Available
-
Product Code: MEA09932CT7 Stock Available
-
Product Code: HOD78190Contact Us for a Substitute
-
Product Code: ASH10700BD1 Stock Available
Alternative Products
Reviews
No Reviews