‹ Prev
Next ›
U Brands Vena Trash Can - 14.2" Height x 12.2" Width x 6" Depth - Metal - Black - 1 Each
Contact Us for a Substitute
Product Details
General Information
| Capacity | 6 gal |
| Product Color | Black |
| Width | 12" |
| Product Name | Vena Desk Organization Collection Waste Basket |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Country of Origin | China |
| Depth | 6" |
| Manufacturer Website Address | http://www.ubrands.com |
| Manufacturer | U Brands |
| Height | 14" |
Product Information
| Brand | Genware |
| Type | Waste Receptacle |
Description
Vena Collection desk accessories add a touch of modern style to your desk or office while providing the reliable functionality you need to get the job done. Wastebasket keeps your work space clean and tidy. Metal with contemporary, geometric design in black delivers a classy touch. Organize your space at home, office or school by adding a desk organizer, tabletop file tray or the entire Vena Collection (none included). Unique desk accessories are the perfect office gift. U Brands desk accessories are designed with you in mind.
From the Manufacturer
People who bought this also bought
-
Product Code: SPR02160CT35 Stock Available
-
Product Code: DACA3432Contact Us for a Substitute
-
Product Code: DACA1032Contact Us for a Substitute
-
Product Code: RCP2543GRA46 Stock Available
-
Product Code: RCP254300BG3 Stock Available
-
Product Code: LLR52770140 Stock Available
-
Product Code: SAF9903SSContact Us for a Substitute
-
Product Code: SAF9718BLContact Us for a Substitute
-
Product Code: RCP295500BG393 Stock Available
-
Product Code: OIC222625 Stock Available
Alternative Products
Reviews
No Reviews