‹ Prev
Next ›
U Brands Juliet Magazine Holder - White - Pine Wood - 1 Each
Contact Us for a Substitute
- Constructed from natural pine wood
- Add simple sophistication and style to your desk or office.
- Features gold-finish metal hardware.
- Keep your favorite publications, documents, files, and any other materials organized and within reach for easy access.
Product Details
General Information
| Product Color | White |
| Product Material | Pine Wood |
| Product Name | Juliet Collection Magazine Holder |
| Width | 3.8" |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Height | 6" |
| Manufacturer Website Address | http://www.ubrands.com |
| Manufacturer | U Brands |
| Country of Origin | China |
| Depth | 9.5" |
| Assembly Required | No |
Product Information
| Brand | Legamaster |
| Type | SmartPhone Holder |
Description
U Brands Juliet Collection features this magazine holder made of real pine wood and gold-finish metal hardware. This holder will help keep your magazines organized with elegance and without sacrificing exceptional function. Can be set on any desktop, nightstand, end table, or vanity to organize your living space.
From the Manufacturer
People who bought this also bought
-
Product Code: DEF639075 Stock Available
-
Product Code: FEL10723Contact Us for a Substitute
-
Product Code: OIC223522 Stock Available
-
Product Code: PFX230044 Stock Available
-
Product Code: FEL072244 Stock Available
-
Product Code: FEL0072366 Stock Available
-
Product Code: FEL33819019 Stock Available
-
Product Code: LLR8424149 Stock Available
-
Product Code: DEF3490410 Stock Available
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
Reviews
No Reviews