‹ Prev
Next ›
Portfolio Clipboard With Low-Profile Clip, 1/2" Capacity, 11 X 8 1/2, Black
Contact Us for a Substitute
Non-Returnable
- Textured cover provides privacy, protection, and professional look.
- Open portfolio and fold the cover back to use as a traditional clipboard.
- High-friction rubber grips hold letter size papers securely in place.
- Made from recycled content helps conserve natural resources.
Product Details
General Information
| Recycled | No |
| Product Color | Black |
| Product Name | Unbreakable Recycled Clipboard |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Sheet Size | 8 1/2" Width x 11" Length |
| Width | 9" |
| Sheet Standard | Letter |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | China |
| Height | 12" |
| Manufacturer Website Address | http://www.b3.net |
| Manufacturer | Baumgartens |
Product Information
| Brand | Mobile OPS |
| Type | Clipboard |
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
Reviews
No Reviews