‹ Prev
Next ›
Triple File Clipboard Storage Box, 10-3/4"x13"x2", Black
Contact Us for a Substitute
Non-Returnable
Product Details
General Information
| Product Color | Black |
| Recycled Content | 30% |
| Sheet Size | 8 1/2" Width x 11" Length |
| Width | 13" |
| Product Name | Triple File Clipboard Storage Box |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Post-consumer-waste% | 0% |
| Assembly Required | No |
| Depth | 2" |
| Country of Origin | China |
| Manufacturer Website Address | http://www.officemate.com |
| Manufacturer | Officemate, LLC |
Product Information
| Brand | Officemate |
| Type | Storage Clipboard |
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
Reviews
No Reviews