‹ Prev
Next ›
Supply Baskets, 5"x6", 3/PK, Ast
Contact Us for a Substitute
Product Details
General Information
| Manufacturer Part Number | 26203 |
| Product Color | Red ~ Green ~ Blue |
| Stackable | Yes |
| Product Name | Achieva Supply Baskets |
| Width | 8.1" |
| Packaged Quantity | 3 |
| Manufacturer Website Address | http://www.officemate.com |
| Manufacturer | Officemate, LLC |
| Height | 2.4" |
| Assembly Required | No |
| Depth | 5" |
| Country of Origin | China |
Product Information
| Brand | Officemate |
| Type | Storage Basket |
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
Reviews
No Reviews