‹ Prev
Next ›
Officemate 2200 Series Business Card/Clip Holder - 1.4" Height x 7.8" Width x 3" Depth - Plastic - Black - 1 Each
Contact Us for a Substitute
Product Details
General Information
| Product Color | Black |
| Product Name | 2200 Series Business Card/Clip Holder |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Width | 7.8" |
| Manufacturer | Officemate, LLC |
| Features | Heavy Duty |
| Height | 1.4" |
| Country of Origin | China |
| Depth | 3" |
| Application/Usage | ID Card |
Product Information
| Brand | Legamaster |
| Type | SmartPhone Holder |
Description
Stylish, functional, 2200 Series Business Card/Paper Clip Holder complements any work space. Dual-function design holds either business cards or paper clips/pushpins. Holder features smooth, rounded lines and a polished surface. Heavyweight plastic enhances longevity for long-lasting use.
From the Manufacturer
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
Reviews
No Reviews