- Instantly boosts moisture levels
- Creates a protective layer
- Helps prevent moisture loss
<
>
O'Keeffe's Working Hands Hand Cream - Cream - 3.40 fl oz - For Dry Skin - Applicable on Hand - Cracked/Scaly Skin - Moisturising - 1 Each
17 Stock Available
Product Details
General Information
| Recycled | No |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Width | 3.8" |
| Product Name | Working Hands Hand Cream |
| Depth | 1.4" |
| Country of Origin | United States |
| Application/Usage | Cracked/Scaly Skin |
| Manufacturer Website Address | http://www.gorillaglue.com |
| Manufacturer | Gorilla Glue, Inc |
| Height | 6.6" |
| Features | Moisturising |
Product Information
| Brand | O'Keeffe's |
| Type | Skin Cream |
Description
Alternative Products
Additional Documentation
Reviews
No Reviews
