<
>
Lorell Microwave - Single - 1.6 ft? Capacity - Microwave - 11 Power Levels - FuseMetal - Countertop - Black, Silver
Contact Us for a Substitute
People who bought this also bought
Product Details
General Information
| Form Factor | Countertop |
| Function | Microwave |
| Product Material | Metal |
| Product Color | Black ~ Silver |
| Microwave Type | Single |
| Microwave Capacity | 1.6 ft? |
| Number of Power Levels | 11 |
| Width | 21.8" |
| Product Name | Microwave |
| Additional Warranty Information |
1-year limited warranty. |
| Country of Origin | China |
| Depth | 19.1" |
| Manufacturer | Lorell |
| Manufacturer Website Address | http://www.lorellfurniture.com |
| Limited Warranty | 1 Year |
| Height | 12.9" |
Product Information
| Brand | Lorell |
| Type | Cooking Machines |
Description
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
Additional Documentation
Reviews
No Reviews
