‹ Prev
Next ›
Lorell Rectangular Training Table Modesty Panel - 66" Width x 3" Depth x 10" Height - Steel - Black
Contact Us for a Substitute
- StockCode: LLR60686
Product Details
General Information
| Assembly Required | Yes |
| Weight (Approximate) | 16 lb |
| Product Material | Steel |
| Product Color | Black |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Manufacturer Website Address | http://www.lorellfurniture.com |
| Product Name | 72" Training Table Modesty Panel |
| Width | 66" |
| Compatibility |
Lorell Training Tables |
| Country of Origin | China |
| Depth | 3" |
| Manufacturer | Lorell |
| Limited Warranty | 5 Year |
Product Information
| Brand | Lorell |
| Type | Panel |
Description
Modesty panel completes rectangular Lorell Training Tables that offer convenient configurations for your training needs. Perforated, steel modesty panel mounts directly onto rectangular laminate tabletops with no grommets. Oversized wire channel allow wires to pass through the bottom of the panel. Tops and bases are ordered separately.
From the Manufacturer
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
Reviews
No Reviews