‹ Prev
Next ›
HSM Shredder Collection Cart - Built-in Hasp, Wheel - Gray
Ships 2-3 Business Days
Contact Us for a Substitute
Product Details
General Information
| Product Name | Shredder Collection Cart |
| Width | 19.6" |
| Weight (Approximate) | 27 lb |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Country of Origin | Canada |
| Depth | 22.5" |
| Assembly Required | No |
| Height | 36.5" |
| Manufacturer | HSM GmbH + Co. KG |
| Manufacturer Website Address | http://www.hsm.us |
Product Information
| Brand | HSM |
| Type | Accessories |
Description
Secure collection cart is conveniently designed for use in an office with in-house shredders. Slot provides a convenient insertion point for confidential documents that need to be shredded. Built-in hasp allows you to easily lock with confidence. Two large wheels move the cart where you need it.
From the Manufacturer
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
Reviews
No Reviews