‹ Prev
Next ›
Fine Wire Staples, No. 19, 1/4"L, 5000/BX, Gray
Contact Us for a Substitute
Non-Returnable
Product Details
General Information
| Assembly Required | No |
| Recycled | No |
| Application/Usage | Fabric ~ Paper ~ Metal |
| Staple Size | 19/6 |
| Product Color | Gray |
| Product Name | R23 No.19 Fine Wire 1/4" Staples |
| Packaged Quantity | 5000 / Box |
| Manufacturer Website Address | http://www.esselte.com |
| Manufacturer | Esselte Corporation |
| Leg Length | 1/4" |
| Country of Origin | China |
| Crown Width | 1/2" |
Product Information
| Brand | Rapid |
| Type | Staples |
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
Reviews
No Reviews