‹ Prev
Next ›
Dacasso Double Pen Stand - 5.4" Height x 11.1" Width x 1" Depth - Leather - 1 Each
Ships in 3-5 Business Days
Contact Us for a Substitute
Non-Returnable
Product Details
General Information
| Depth | 1" |
| Application/Usage | Pen/Pencil |
| Height | 5.4" |
| Manufacturer | Dacasso Limited, Inc |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Product Name | Double Pen Stand |
| Width | 11.1" |
Product Information
| Brand | Dacasso |
| Type | Pen/Pencil Holder |
Description
Double Pen Stand features decorative stitching to deliver a classy look. Top-grain leather adds professional style to any work space. Storage compartment offers convenient storage space for small supplies. The bottom is lined with soft velveteen to protect surfaces from scuffs and scratches. Pen stand includes black rolling ball pens with gold accents. Pens accept Pentel Excalibur, Itoya and Mont Blanc 163 rolling ball pen refills.
Alternative Products
-
Product Code: DACA7010Contact Us for a Substitute
-
Product Code: DACA7004Contact Us for a Substitute
-
Product Code: DACA2004Contact Us for a Substitute
-
Product Code: DACA1004Contact Us for a Substitute
-
Product Code: DACA1029Contact Us for a Substitute
-
Product Code: DACA1025Contact Us for a Substitute
Reviews
No Reviews