‹ Prev
Next ›
Business Source Easel Document Holder - 10" Height x 2" Width x 14" Depth - Black - 1 Each
102 Stock Available
- Adjustable document clip easily holds multiple sheets of paper
- Highlighting line guide lets you direct focus to exact locations
- Angled design positions papers at optimal angle for easy viewing
- For use with letter-size and legal-size papers
Product Details
General Information
| Product Color | Black |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Product Name | Easel Document Holder |
| Width | 2" |
| Depth | 14" |
| Country of Origin | Taiwan |
| Additional Warranty Information |
limited 1 yr |
| Application/Usage | Document |
| Manufacturer | Business Source |
| Features | Adjustable |
| Limited Warranty | 1 Year |
| Height | 10" |
Product Information
| Brand | Legamaster |
| Type | SmartPhone Holder |
Description
Easel Document Holder features an adjustable document clip and highlighting line guide. Use to hold multiple sheets of letter-size paper for easy viewing. Attachment on the right holds your pen or pencil.
From the Manufacturer
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
Reviews
No Reviews