‹ Prev
Next ›
APC by Schneider Electric NetShelter WX Caster Kit - Black - 1 Each
Ships in 3-5 Business Days
Contact Us for a Substitute
Product Details
General Information
| Product Color | Black |
| Product colour | Black |
| Weight | 2.74 kg |
| Package width | 578 mm |
| Package depth | 546 mm |
| Package height | 89 mm |
| Package weight | 5 kg |
| Compliance certificates | RoHS |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
Product Information
| Brand | APC by Schneider Electric |
| Type | Caster |
Description
Caster kit for NetShelter WX for floor and mobile applications
From the Manufacturer
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
Additional Documentation
Reviews
No Reviews